www.pigiossvetaines.lt - interneto svetainių kūrimas pigiai
 
IŠVYKA Į GRAŽUTĖS REGIONINIO PARKO  LANKYTOJŲ CENTRĄ

Norėdami paįvairinti pilkas rudens dienas, susiruošėme į svečius pas mūsų kaimynus - į Gražutės regioninio parko Lankytojų centrą. Pagrindinis mūsų tikslas buvo aplankyti V. Žilinskienės Jūrų muziejų. Tačiau labai sudomino ir pačio parko ekspozicija. Juk taip įdomu kokie paukšteliai peri mūsų apylinkėse, kokie žvėreliai gyvena mūsų miškuose, kokie medžiai auga, kokie akmenys randami, tiek visko įdomaus ir tiek daug mes dar nežinome apie savo kraštą.
Na ir pagaliau mes jau Jūros muziejuje. Jo įkūrėja ir ilgametė puoselėtoja V. Žilinskienė su tokiu entuziazmu apie visus eksponatus mums papasakojo, taip vaizdžiai, jog pasijutome pabuvę tikroje paskaitoje apie jūrą ir jos gyventojus. Pamatėme ne tik jūrų gyventojus, bet ir daug daugiau įvairių įdomybių - tai ir augantį medvilnės medelį, ir ginkmedžio lapus nuo medžio, kuris augo V. Gėtės kieme, ir Č. Darvino herbarijaus kopiją, ir tikrą naftą, išgautą Lietuvoje. Savo žinių bagažą labai pagilinome.
Norime palinkėti mokytojai stiprios sveikatos ir tikimės, kad ir vėl sugrįšime į atnaujintą ir pagausėjusią ekspoziciją.

Soc.darbuotoja
L. Juodkienė