www.pigiossvetaines.lt - interneto svetainių kūrimas pigiai
 
 KALĖDŲ BELAUKIANT....

Lapkričio pabaiga, darganota diena, regis, rudens depresija taip ir ruošiasi pulti iš pasalų, aptraukti savo tinklu. Bet šią dieną mes laukėm svečių ir pasiduoti darganai tikrai nebuvo laiko.

Mus iš anksto aplankiusi moderatorė Dalia supažindino su tos dienos programa. Viskas buvo taip netikėta ir, atrodė, netikra.

Bet lapkričio 24 d. rytą į mūsų globos namų kiemą įriedėjo restorano „KaravanSaray“ autobusiukas su pačiu restorano šefu ir mūsų kieme įsikūrė mini restoranas iš kurio sklido nuostabus azijietiško plovo aromatas.

Po truputį į mūsų namus pradėjo rinktis svečiai. Mūsų popietės moderatorės Dalia ir Agnė, kurios tokios malonios, jog atrodė mes pažįstamos šimtą metų, paaiškino kaip vyks mūsų pasibūvimas kartu.

Pasigirdo kalėdinė muzika, buvo įnešamos kalėdinės eglės, papuošimai. Namai atgijo, pakvipo kalėdiniu kvapu, balzgana rudens diena paliko visai nesvarbi.

Vienas po kito sugūžėjo mūsų svečiai –  firmos „AbbVie“ darbuotojai. Tai buvo jų savanorystės diena ir šie malonūs žmonės šią dieną paskyrė mūsų gyventojams. Po trumpo susipažinimo, salėje aidėjo šurmulys, buvo puošiamos eglutės, bendraujama, kuriama linksma kalėdinės šventės nuotaika. Smagiai padirbėję, šventiškai pasipuošę mūsų namų patalpas su nekantrumu laukėme pietų. Buvome nustebinti – dar nei karto mūsų gyventojų nevaišino tikras virtuvės šefas (kai kuriems, tai tikriausia buvo iš vis pirmas kartas kada valgė tikrą restorano šefo gamintą maistą). O jau sriubos gardumas, o plovas – tai jau visas meno šedevras, kurio net imti iš lėkščių nesinorėjo, juk lėkštėje tikras menininko paveikslas.

O kokios gi Kalėdos be dovanų. Po pietų visi gyventojai buvo apdovanoti šiltomis, rankų darbo vilnonėmis kojinėmis.

Tačiau netikėčiausias siurprizas dar tik laukė. Negalėjome patikėti, kad mūsų namuose apsilankė ir savo svajingomis dainomis mus džiūgino scenos dievaitė JAZZU. Buvome sužavėti, ne vienas nubraukėme ašarą, kūnu bėgiojo šiurpuliukai, klausant melodingo ir skambaus atlikėjos balso.

Pabaigai liko nuostabus šokoladinis desertas su žolelių arbata, dabar jau tikrai atviri pokalbiai ir graudūs atsisveikinimai, nes taip norėjosi dar pabūti kartu. Tačiau Agnė su Dalia pažadėjo mums sugrįžti, ko labai lauksime.

Tariam didelį ir nuoširdų AČIŪ visiems prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo. Tiek šilumos, šurmulio, gėrio ir grožio mūsų namuose nebuvo seniai.

Ir visai nesvarbu, kad Kalėdos mūsų namuose prasidėjo lapkričio 24 d., bet tai buvo įspūdinga įžanga į tikrųjų Kalėdų laukimą.

 
Laimutė Juodkienė

Salako socialinės globos namai

Socialinė darbuotoja