www.pigiossvetaines.lt - interneto svetainių kūrimas pigiai
 

Gerumo niekada nebūna per daug...

Rodos eilinė vasaros diena, bet mūsų globos namuose ir vėl sujudimas, ir vėl laukiame svečių (ačiū mūsų draugams „Senučiukams“ – jų dėka nebesijaučiame visų užmirštu užkampiu). Šikart svečiai su didele mįsle, su netikėtumu. Laukiam Giedrės iš Kauno ir jos pažįstamų muzikantų. Labai nustebome pamatę, kad tai  Subtilu-Z grupės vyrukai, daugelio konkursų laureatai, žinomi tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Tikrai nesitikėjome tokio dėmesio. Giedrė papasakojo, kad su vyrukais kontaktą užmezgė internetu, norėdama pagyvinti Norvegijoje gyvenančių lietuvaičių buitį. Vyrukai mielu noru sutiko atvykti ir pagroti. Jie ir patys užsiima labdaringa veikla, renka pinigus įvairiems kilniems tikslams.

Nustebino muzikantų atsidavimas darbui, muzikai. Jaučiasi, kad jie tuo gyvena, atiduoda visą save. Klausantis jų muzikos pasijunti esąs kažkur toli, savo svajonėse.. Manau, kad ji palietė ir mūsų senolių sielas, kad sukirbėjo viduje, sielos kertelėje smagus akordas. Ypač visiems patiko groti orkestru kartu su muzikantais. Gavome visi muzikos intrumentą (kas barškučius, kas skrabalus, kas ragą, kurį, sakė, buvo labai sunku pūsti) ir vadauvaujami šaunaus „dirigento“ Povilo kartu visi atlikome smagų kūrinį.

Labai dėkojame Giedrei ir  šauniems vyrukams Subtilu –Z už nuostabiai, smagiai  praleistą laiką, už dovanas seneliams, už gražius žodžius, už smagią nuotaiką įneštą į mūsų globos namus, už gerumą, kuris niekada nesibaigia...

 Socialinė darbuotoja

   L. Juodkienė